5 квітня 2022 року благочинний Павлоградського церковного округу, настоятель Спаса Нерукотворного Образу кафедрального собору м. Павлоград Дніпропетровської області протоієрей Павло Бурлай у співслужінні духовенства Павлоградського благочиння, у місті Павлоград звершили чин відспівування загиблого військовослужбовця, який віддав своє життя у війні Росії проти України під містом Ізюм Харківської області – Володимира Юрійовича Остапенко, який загинув 8 березня 2022 року.
Володимиру було 25 років.
Вічна пам’ять новопреставленому воїну Володимиру!
Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2022/04/2022-04-05_duhovenstvo-pavlograda-vidspivali-zagiblogo-vijskovosluzhbovtsya-volodimira-ostapenko-2-773x580.jpeg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2022/04/2022-04-05_duhovenstvo-pavlograda-vidspivali-zagiblogo-vijskovosluzhbovtsya-volodimira-ostapenko-4-773x580.jpeg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2022/04/2022-04-05_duhovenstvo-pavlograda-vidspivali-zagiblogo-vijskovosluzhbovtsya-volodimira-ostapenko-5-773x580.jpeg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2022/04/2022-04-05_duhovenstvo-pavlograda-vidspivali-zagiblogo-vijskovosluzhbovtsya-volodimira-ostapenko-6-435x580.jpeg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2022/04/2022-04-05_duhovenstvo-pavlograda-vidspivali-zagiblogo-vijskovosluzhbovtsya-volodimira-ostapenko-1-435x580.jpeg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2022/04/2022-04-05_duhovenstvo-pavlograda-vidspivali-zagiblogo-vijskovosluzhbovtsya-volodimira-ostapenko-3-435x580.jpeg)