Додому Новини парафій Духовенство Павлограда відспівали загиблого військовослужбовця Володимира Остапенко

5 квітня 2022 року благочинний Павлоградського церковного округу, настоятель Спаса Нерукотворного Образу кафедрального собору м. Павлоград Дніпропетровської області протоієрей Павло Бурлай у співслужінні духовенства Павлоградського благочиння, у місті Павлоград звершили чин відспівування загиблого військовослужбовця, який віддав своє життя у війні Росії проти України під містом Ізюм Харківської області – Володимира Юрійовича Остапенко, який загинув 8 березня 2022 року.

Володимиру було 25 років.

Вічна пам’ять новопреставленому воїну Володимиру!

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ