Додому Майбутні події У другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну у храмах та монастирях...

У другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну у храмах та монастирях УПЦ звершать молебні за захисників України та помоляться за загиблих під час війни

24 лютого 2024 року, у другу річницю військової агресії Російської Федерації проти України, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у всіх храмах та монастирях Української Православної Церкви будуть звершені молебні з молитвою за мир в Україні, за захисників нашої Держави, а також панахиди за загиблими і померлими під час цієї війни. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Відповідний циркуляр направлено Канцелярією Київської Митрополії усім єпархіальним архієреям УПЦ.