Додому Майбутні події Відбудеться гуманітарна місія до Криничанського психоневрологічного інтернату

Відбудеться гуманітарна місія до Криничанського психоневрологічного інтернату

З благословення Високопреосвященнішого Іринея, митрополита Дніпропетровського і Павлоградського, 17 березня 2024 року напередодні Великого поста на масляну, відбудеться гуманітарна місія до Криничанського психоневрологічного інтернату села Зелена Долина Криничанського району Дніпропетровської області.

У зв’язку з цим проводиться збір продовольчої допомоги та засобів індивідуальної гігієни (шампунь, мило, зубні щітки, тощо), харчування для підопічних психоневрологічного інтернату, в якому проживає 250 жінок. Із продуктів потрібні фрукти: яблука, цитрусові, банани. Допомога може бути надана фінансово для оптової закупівлі гігієни та побутової хімії.

Місце збору гуманітарної допомоги Свято-Успенський собор м. Дніпро, площа Успенська, 16 (правий берег), часи роботи з 9 до 19:00 та храм на честь ікони Божої Матері «Віфлеємська», м. Дніпро, вул. Новосамарська, 6 (лівий берег) часи роботи з 9:00 до 13:00.

Фінансову допомогу можна залишити в лавці, можна написати записки про молитву. Все зібране передається до психоневрологічного інтернату.

Гуманітарна місія проходить під патронатом БФ «Добровольці: люди доброї волі», соціального відділу Свято-Успенського собору м. Дніпро, парафій Дніпропетровської єпархії УПЦ.

Запрошуємо всіх, хто має бажання і можливість долучитися до цієї справи милосердя. Особливо важливо пам’ятати про доброту і співчуття в даний час, тим більше що для нас збір допомоги для психоневрологічного інтернату – одна з небагатьох можливостей для виконання християнського обов’язку.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ