![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/05/2023-05-26_spivchuttya-mitropolita-irineya-u-zv-yazku-z-tragediyeyu-vnaslidok-rosijskogo-raketnogo-udaru-po-medichnomu-zakladu-m-dnipro-640x427.jpg)
Сьогодні, 26 травня біля 10:30, наше місто сколихнулося від гучного вибуху що стався внаслідок попадання ракети в медичний заклад.
На даний час вже відомо, що є загиблі та поранені, серед яких є діти, також є безвісти зниклі.
Ця страшна звістка, та ті ракетні атаки, що почастішали над містом та областю в останні дні, відгукуються болем і стражданням в моєму батьківському серці.
Щиро висловлюю молитовні співчуття родинам загиблих та всім постраждалим внаслідок цієї трагедії.
В ці дні післясвята Вознесіння Господнього призиваю всіх Вас, дорогі брати і сестри, до посиленої молитви, щоб Всемилостивий Господь Своєю благодаттю Сам витер сльози всім страждаючим нині, зупинив страшну війну і вінчав нашу рідну Дніпропетровщину і всю Україну миром та благоденством!
Зі словами щирого співчуття,
+ Іриней, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський
26 травня 2023 року